This weathered memorial to Leon is just a few metres from Castillo de las Coloradas, Lanzarote.
| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 47mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/60s |

This weathered memorial to Leon is just a few metres from Castillo de las Coloradas, Lanzarote.
| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 47mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/60s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 105mm |
| ISO | 50 |
| Shutter speed | 1/10s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 17mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/13s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 28mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/500s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 50mm |
| ISO | 50 |
| Shutter speed | 1/6s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 105mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/400s |