And a slightly different edit of this photo:
| Aperture | ƒ/11 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 300mm |
| ISO | 400 |
| Shutter speed | 1/320s |

And a slightly different edit of this photo:
| Aperture | ƒ/11 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 300mm |
| ISO | 400 |
| Shutter speed | 1/320s |

| Aperture | ƒ/1.7 |
| Camera | SM-G935F |
| Focal length | 4.2mm |
| ISO | 40 |
| Shutter speed | 1/2000s |

Sparks fly through the air under a bridge.
| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 24mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 15s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 24mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/160s |

A panorama made from several images in Affinity Photo of Kinsale as seen from James Fort.
| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 24mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/200s |

| Aperture | ƒ/22 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 65mm |
| ISO | 50 |
| Shutter speed | 4s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 24mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/400s |

| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | Canon EOS 6D |
| Focal length | 67mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/6s |