Way back in 2019 it was relatively safe to order food using the digital menus in McDonald’s, except for the poo found on touchscreens in the UK.
| Aperture | ƒ/4 |
| Camera | ILCE-7M3 |
| Focal length | 16mm |
| ISO | 2000 |
| Shutter speed | 1/500s |

Way back in 2019 it was relatively safe to order food using the digital menus in McDonald’s, except for the poo found on touchscreens in the UK.
| Aperture | ƒ/4 |
| Camera | ILCE-7M3 |
| Focal length | 16mm |
| ISO | 2000 |
| Shutter speed | 1/500s |

The BG JADE in Cork harbour last month. It’s now on the way from Rotterdam to Dublin.
| Aperture | ƒ/8 |
| Camera | ILCE-7M3 |
| Focal length | 24mm |
| ISO | 100 |
| Shutter speed | 1/200s |